Zastanawiacie się nad tym, że jest tyle sklepów z zaproszeniami ślubnymi w Kielcach, a Wy nie możecie nic dla siebie wybrać? Skorzystajcie z dóbr nowoczesności i zamówcie zaproszenia ślubne online. Jest to bardzo wygodny i bezpieczny sposób, a do tego daje nieograniczone możliwości doboru idealnego projektu.

Papeteria ślubna to nie tylko zaproszenia na ślub, ale również dodatki takie, jak plan stołów, winietki, czy karty menu. Nie może ich zabraknąć na żadnym weselu, ponieważ poza funkcją estetyczną, dbają również o porządek na sali weselnej, a nasi goście czują się ważni i zaopiekowani. Istotnym jest, aby styl papeterii weselnej był dostosowany do motywu przewodniego przyjęcia. Dzięki temu całość będzie elegancka, piękna i spójna.

Firma Tadamart oddaje Wam do dyspozycji szeroką gamę wzorów, kolorów i stylów papeterii weselnej. Oferujemy zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym, złotym laminatem, brokatem, a nawet misternie przygotowywaną koronką. W naszym asortymencie każda Para Młoda z pewnością znajdźcie coś dla siebie, co zaskoczy i zauroczy jej gości weselnych.

Zamknij
Add to cart