Dzień Waszego ślubu zbliża się wielkimi krokami i poszukujecie zaproszeń ślubnych? Szczecin ma z pewnością do zaoferowania wiele sklepów i salonów stacjonarnych, jednak my zachęcamy do zamówienia zaproszeń ślubnych online. Duży wybór, szybka realizacja i oszczędność czasu to największe zalety zakupów przez Internet.

Firma Tadamart oferuję papeterię ślubną najwyższej jakości. Do dyspozycji oddajemy Parom Młodym szeroką gamę zaproszeń na ślub, winietek, planów stołów, a także kart menu i zawieszek na alkohol, których nie może zabraknąć na Waszym weselu. Młodym Parom sugerujemy, aby papeteria ślubna odzwierciedlała motyw przewodni przyjęcia, dlatego też na naszej stronie znajdziecie różne style, począwszy od glamour, przez vintage, po boho.

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja ślubu i wesela jest trudna oraz pracochłonna, dlatego zrobimy co w naszej mocy, aby każdej Parze Młodej ułatwić to zadanie. Tadamart tworzy zespół pasjonatów, którzy chętnie służą swoim doświadczeniem. Nawet jeśli nie jesteście pewni czego szukacie, nasza ekipa z pewnością pomoże Wam w dokonaniu najlepszego wyboru.

Zamknij
Add to cart