Projektowanie sklepów internetowych

Odbierz darmową wycenę stworzenia sklepu internetowego

Strony internetowe

Rynek e-commerce z miesiąca na miesiąc rośnie, a wraz z nim ilość zakupów w internecie. Chetnych do zakupów online ciągle przybywa dlatego przeniesienie swojego biznesu do sieci jest znakomitym posunięciem.

Zajmiemy się kompleksowym zaprojektowaniem i stworzeniem sklepu internetowego, który będzie dopasowany do Twojej branży.

Jego posiadanie zapewni między innymi sprzedaż 24/7, umocnienie pozycji marki na rynku, a także znacznie większe możliwości pozyskania nowych klientów zarówno z Polski, jak i reszty świata.

Nie zwlekaj z kontaktem - mnożymy potencjał genialnych firm!

Wyjdź naprzeciw swoim klientom!

Oto najważniejsze zalety prowadzenia sklepu internetowego:

 • 1. Sprzedajesz 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

  Brak ograniczenia Twojej działalności. Z oferty w sklepie internetowym, klienci skorzystają o każdej porze - w każdym momencie. Jest to ogromne udogodnienie dla klientów oraz szansa na zwiększenie obrotów.
 • 2. Dostęp do milionów klientów

  Niekwestionowana zaleta prowadzenia sklepu internetowego - dostęp do wszystkich klientów surfujących w sieci.
 • 3. Oszczędność

  W przeciwieństwie do sklepu stacjonarnego, sklep internetowy sprawia, że nie musisz przejmować się kosztami wynajmu oraz magazynowania. Ułatwia obsługę większej ilości klientów jednocześnie.
 • 4. Wygoda dla Twoich klientów

  Klienci bez wychodzenia z domu są w stanie zrobić zakupy w sklepie zlokalizowanym nawet na drugi końcu kraju, kontynentu, ba, nawet na drugim końcu globu!
 • 5. Budowanie rozpoznawalności

  Internet pozwala klientowi wybierać w których sklepach można dokonać zakupu. Czasem trudno zdecydować się na jeden z nich. My sprawimy, że odpowiednio wyróżnisz się na tle konkurencji i przeciągniesz klientów do siebie.

Dlaczego to nam możesz zaufać?

Zobacz czym wyróżniamy się na tle konkurencji:

Dostosowany CMS

Sam zarządzasz sklepem

CMS, czyli systemy zarządzania treścią, pozwala wprowadzać zmiany i zarządzać sklepem bez znajomości języków programowania.

RWD

Dostosowany do każdego urządzenia

Sklepy responsywne, najprościej mówiąc, dopasowują się do rozmiaru ekranu. Odpowiednio zaprojektowany sklep powinien być czytelny zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i urządzeniach mobilnych.

Unikalny wygląd

Unikalny wygląd

Sklep internetowy powinien być atrakcyjny dla użytkownika. Staramy się, aby każdy sklep był unikatowy i przykuwał uwagę potencjalnych klientów.

PageSpeed 90+ oraz GTmetrix A

PageSpeed 90+ oraz GTmetrix A

Jest to zestaw testów, które Google uważa za bardzo ważne! Jego pozytywny wynik ma duży wpływ na pozycjonowanie sklepu internetowego w wyszukiwarce.

Integracje

Integracje

Połączymy Twój sklep z najpopularniejszymi systemami płatności oraz dostawcami. DotPay? PayPal? InPost? DPD? System księgowy? Nie ma problemu!

Zgodne z SEO

Zgodne z SEO

Wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu i budowie sklepów internetowych pozwoliło nam wypracować sprawdzone metody i rozwiązania pod względem optymalizacyjnym SEO i pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Potrzeby i oczekiwania naszego klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Motorem naszego działania jest chęć osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie.

Wsparcie i poprawki

Wsparcie i poprawki

Nie zostawimy Cię ze stroną sam na sam. Masz nasze pełne wsparcie zarówno w czasie przygotowywania sklepu, jak i po jej uruchomieniu.

Pomoc z hostingiem

Pomoc z hostingiem

Nie masz hostingu? Albo nie wiesz, czy Twój jest odpowiedni? Pomożemy dopasować serwer do potrzeb strony albo udostępnimy trochę miejsca u nas.

Zainteresowany współpracą?

Odezwij się do nas.

Umożliwiamy naszym klientom by stawali się liderami w swoich branżach.
Nie spoczywamy na laurach, wciąż utrzymujemy się w twórczym i intelektualnym ruchu, by nasi klienci byli zawsze przed konkurencją.

Formularz kontaktowy


  Porozmawiajmy o projekcie dla Ciebie

  Strony internetowe Strony internetowe

  Opinie i realizacje

  Poznaj nasze case studies zadowolonych klientów.

  Umożliwiamy naszym klientom by stawali się liderami w swoich branżach.
  Nie spoczywamy na laurach, wciąż utrzymujemy się w twórczym i intelektualnym ruchu, by nasi klienci byli zawsze przed konkurencją.